Do konkursu plastycznego organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach wpłynęło aż 46 prac pełnych kolorów, wyobraźni i bajkowych historii. Dziękujemy wszystkim młodym artystom z terenu Gminy Fajsławice za ogromne zaangażowanie i kreatywność — każda praca była wyjątkowa, dlatego każdy uczestnik otrzymuje nagrodę!
Komisja konkursowa w składzie: Ewelina Mazur – Dyrektor GOK w Fajsławicach , Justyna Zając – Dyrektor GBP w Fajsławicach zwracała uwagę na pomysłowość, zgodność pracy z tematem, estetykę wykonania i samodzielność pracy, liczyła się też wyobraźnia i bajkowy klimat, który idealnie pasuje do tematu „Wakacje w krainie bajek”. Komisja przyznała nagrody główne i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych.
🏅 KATEGORIA 3–6 LAT
Nagrody główne:
• Barbara Koszowska (SP Fajsławice)

• Maria Musiej (uczestniczka zajęć plastycznych GOK, Oleśniki)

Wyróżnienia:
• Kazimierz Szymaniak (SP Fajsławice)

• Wojciech Pasicki (SP Siedliska Drugie)

• Mikołaj Adamiak (SP Siedliska Drugie)

🏅 KATEGORIA 7–10 LAT
Nagrody główne:
• Hanna Gnyp (uczestniczka zajęć plastycznych GOK, SP Rybczewice)

• Przemysław Łysiak (SP Fajsławice)

• Malwina Greczkowska (SP Fajsławice)

Wyróżnienia:
• Jan Koszowski (SP Fajsławice)

• Antoni Kulbaka (SP Fajsławice)

• Paweł Madeja (SP Fajsławice)

🏅 KATEGORIA 11–15 LAT
Nagroda główna:
• Zofia Trała (SP Siedliska Drugie)

Wyróżnienia:
• Alicja Szewczak (SP Siedliska Drugie)

• Dominik Gwarda (SP Siedliska Drugie)

• Filip Madej (SP Siedliska Drugie)

💛 Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym! Nagrody czekają na odbiór!
🎨 Zapraszamy do GOK Fajsławice w dniach 24–25.06.2026 r. do godz. 16:00.
✨ Nagrody w konkursie ufundował GOK Fajsławice.
Dziękujemy również nauczycielom, opiekunom i rodzicom za wspieranie dzieci w rozwijaniu talentów plastycznych.

Napisz komentarz
Komentarze